REGULAMIN

1. Alenianie.pl jest serwisem prowadzonym przez Joost Justyna Romaniuk z siedzibą przy ulicy Czumy 2/36, 01-355 Warszawa. NIP 7331291383 , REGON 380451923 (dalej „alenienie”) i przeznaczonym dla osób poszukujących pracy na terenie Warszawy i okolic oraz osób poszukujących zaufanych i sprawdzonych kandydatów do opieki nad dziećmi.

 

2. Serwis umożliwia

a. zapoznanie się z ofertą Alenianie,

b. wysłanie formularza zgłoszeniowego przez osoby poszukujące pracy.

c. zgłoszenie przez osoby poszukujące kandydatów do opieki nad dziećmi.

 

3. Zgłoszenie przez osoby poszukujących pracy nie gwarantuje otrzymania oferty pracy. Alenianie zastrzega sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami spełniającymi wymagania podstawowe. Decyzja o przedstawieniu oferty pracy zależy od szeregu indywidualnych czynników. Nie istnieją żadne wiarygodne szacunki okresu, w którym można spodziewać się przyjęcia kandydatury i podjęcia pracy. Alenianie dokłada wszelkich starań, aby wszystkie osoby zgłaszające kandydaturę i poszukujące pracy, jak najszybciej ją znaleźli, a pracodawcy – odpowiednich pracowników.

 

4. Agencja Alenianie nie pobiera opłat od osób poszukujących pracy.

 

5. Użytkownik wysyłając formularz w serwisie alenianie.pl wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych dla celów związanych z usługami pełnionymi przez Alenianie.

 

6. Dane klientów Alenianie są przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania i ukształtowania treści umów, ich zmiany lub rozwiązania oraz jedynie w celach i zakresie określonych w obowiązujących przepisach prawa i nie są przekazywane osobom trzecim.

 

7. Kandydaci kierowani do pracy za pośrednictwem Agencji Alenianie zobowiązują się to rzetelnego wykonywania swoich obowiązków, z zachowaniem najwyższej staranności, uczciwości i dbałości.

 

8. Użytkownicy serwisu Alenianie.pl akceptują niniejszy regulamin.

 

9. Niniejszy regulamin może być zmieniany. Ostatnia aktualizacja regulaminu 01.01.2019

CENNIK

Koszty naszych usług

Prowizja jest wpłacana dopiero po znalezieniu idealnej aleniani dla dziecka i zawsze płacisz ją tylko raz.
Na każdą z naszych usług dajemy GWARANCJĘ zadowolenia lub oferujemy możliwość jednorazowej zmiany aleniani nawet do 2 miesięcy po zawarciu umowy.

 

Już teraz wybierz najlepszą opcje

 

NIANIA NA STAŁE
cały etat (ok 40 h tygodniowo) 1500 zł
pół etatu (ok 20 h tygodniowo) 750 zł
na godziny (mniej niż 20 h tygodniowo) indywidualna wycena

 

NIANIA AWARYJNA
35 zł / h (przy minimalnym zamówieniu 3h)
45 zł / h (po godzinie 20)

 

NIANIA NA EVENTY
indywidualna wycena

 

Wszystkie szczegóły dotyczące współpracy oraz kosztów omawiamy na spotkaniu indywidualnym z rodzinami.
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji i służymy pomocą. Zapraszamy do kontaktu.