O nas

aleNianie – To wyjątkowe miejsce, która skupia grupę doświadczonych, wykwalifikowanych i sprawdzonych Niań oraz pomaga rodzinom w znalezieniu najlepszej niani dla ich dziecka.

 

Wybierając naszą ofertę zyskasz czas na realizację swoich planów zawodowych i prywatnych mając pewność że twoje dziecko jest w najlepszych rękach.

 

Nasz profesjonalizm i doświadczenie sprawiło, że zaufało nam już wielu rodziców, którym zapewniliśmy idealną nianię.

 

Szukasz Niani? Pomożemy Ci znaleźć najlepszą!

ATUTY NASZYCH NIAŃ

Zapytaj
o szczegóły

  • Niania na stałe (na cały etat lub pół etatu)
  • Niania na godziny
  • Niania alarmowa
  • Niania na imprezy okolicznościowe

aleNianie to przeszkolone i sprawdzone opiekunki dla dzieci i najlepsze specjalistki od kreatywnie spędzanego czasu. aleNianie pielęgnują naturalną dziecięcą ciekawość świata, rozbudzają kreatywność i wyobraźnię, rozwijają umiejętności manualne, uczą samodzielności. aleNianie poświęcają dzieciom 100% uwagi i czasu. Oddają im serce.

Znajdź ale.Nianię

Czytamy, opowiadamy, słuchamy...

  • aleNianie codziennie czytają dzieciom.

 

Badania naukowe potwierdzają, że czytanie dzieciom ma istotny wpływ na psychikę i stymuluje rozwój poznawczy dzieci. Książki pozwalają poznawać świat i poszerzać krąg doświadczeń. Czytając dziecku zaspokajamy jego potrzeby emocjonalne, społeczne, intelektualne. Dzięki książkom uczymy myślenia, języka, wzbogacamy słownictwo i rozwijamy wyobraźnię. Czytanie to również czas na wspólne rozmowy z dziećmi, opowieści, rozbudzanie zainteresowań.

 

Czytanie to najlepsza inwestycja i jeden z największych podarunków, jakie możemy dać dzieciom.

 

  • aleNianie dbają o przyszłość dzieci.

Malujemy, lepimy, wycinamy...

  • aleNianie codziennie dbają o rozwój talentów i wyobraźni dzieci.

 

Zabawy plastyczne, manualne, kreatywne tworzenie pomagają w rozwoju już od najmłodszych lat. Nasze zabawy ćwiczą sprawność manualną, rozwijają kreatywność, myślenie przestrzenne, jednocześnie przyczyniając się do wzrostu poczucia własnej wartości i rozwoju intelektualnego.

 

aleNianie znają mnóstwo sposobów na kreatywne spędzenie czasu z dziećmi. Nie są bierne w ciągu dnia, ale aktywnie wypełniają czas dzieciom tak, aby wspierać ich rozwój i pobudzać zdolności twórcze.

 

  • aleNianie wiedzą jak rozbudzić kreatywność, wyobraźnię i drzemiące w każdym dziecku talenty.

Śpiewamy, tańczymy, biegamy...

  • aleNianie codziennie uaktywniają dzieci poprzez proste, ale angażujące zabawy w domu i na świeżym powietrzu.

 

Dzieci nie lubią monotonni. Znamy zabawy ruchowe, taneczne, muzyczne oraz takie które pobudzają zmysły, zabawy sensoryczne, które zachęcają do poznawania, odkrywania i rozwoju. Nasze zabawy pomagają w rozładowaniu emocji, zwiększeniu zdolności motorycznych, koncentrują się na poznawaniu świata poprzez zmysły, pobudzają do działania, albo uspokajają, wyciszają. Dużą wagę przywiązujemy do aktywności na świeżym powietrzu, która jest niezbędna do prawidłowego rozwoju dzieci.

 

  • aleNianie tworzą bezpieczną przestrzeń i wspierają naturalną ciekawość świata i pomysłowość dzieci.

Ostatnie artykuły

WSZYSTKIE ARTYKUŁY